پلاتو

پلاتو، تجربه چندین بازی در یک اپلیکیشن

پلاتو، تجربه چندین بازی در یک اپلیکیشن
‌‌
چند وقتیست که شیوع ویروس کرونا مشکلاتی را گریبان‌گیر جهان نموده و اگر از آن دسته اشخاصی هستید که برای حفظ جان خود در خانه مانده‌اید، ممکن است به دلیل مختل شدن فعالیت‌های بیرون از خانه کاری برای انجام دادن نداشه باشید، پلاتو یک اپلیکیشن چندکاره است و علاوه براینکه نوعی مسنجر به شمار می‌رود و کاربران می‌توانند با اضافه کردن دوستان خود به چت کردن با یکدیگر بپردازند، باز‌های مختلفی هم دارد که امکان بازی کردن بصورت دو نفره یا گروهی را برای افراد فراهم می‌سازد.

پلاتو

‌در اپلیکیشن پلاتو می‌توانید بیش از ۴۰ بازی مختلف و جذاب را با دوستان خود یا کاربران دیگر این اپ انجام دهید و لذت ببرید. پاسور، تیر‌اندازی، گلف، مونوپولی، بسکتبال، بولینگ، ماهی‌گیری، شطرنج، بیلیارد، مافیا و… از جمله بازی‌های پرطرفداری هستند که می‌توانید آن‌ها را در پلاتو تجربه کنید. این برنامه برای عضویت از شما هیچ گونه شماره تلفن و یا ایمیلی نیز دریافت نمی کند تا حریم خصوصی شما کاملا حفظ شود.

درکنار بازی‌های مختلف و جذابی که در پلاتو وجود دارد، از طریق مسنجر پلاتو نیز همانند تلگرام و واتس‌اپ می‌توانید دوستان خود را دعوت کنید و درکنار بازی با یکدیگر به صحبت کردن بپردازید و یا با کاربران دیگر و غریبه‌ها به رقابت بپردازید و صحبت کنید.

پلاتو

‌در ادامه به معرفی برخی از بازی‌های محبوب پلاتو جهت آشنایی بیشتر می‌پردازیم:

Ucho:

بازی اوچو درواقع همان بازی معروف اونو می‌باشد که در این بازی گروهی باید سعی کنید با قرار دادن کارت‌های مناسب حریف‌های خود را ببرید، هربازیکنی که سریع‌تر کارت‌های خود را به اتمام برساند برنده بازی خواهد بود.

Mini Golf:

در این بازی نیز باید مانند گلف واقعی سعی کنید توپ گلف را هدایت کرده و سریع‌تر از رقبای خود آن‌را وارد سوراخ کنید.

Archery:

بازی تیراندازی هم که یکی از بخش‌های جدید اضافه شده به پلاتو است و باید سعی کنید به سمت سیبل‌های تعیین شده تیراندازی کنید، هرکاربری که پرتاب دقیق‌تری داشته باشد برنده خواهد بود.

پلاتو

BankRoll:

این بازی همانند بازی محبوب مونوپلی بوده و هرشخصی که درآخر پول و املاک بیشتری داشته باشد برنده می‌شود.

اپلیکیشن Plato برای هردو سیستم عامل اندروید و آی‌او‌اس منتشر شده و می‌توانید بصورت رایگان آن‌ را دانلود کنید و از بازی با دوستان خود لذت ببرید.