MSI

لپ تاپ MSI Creator 17 با نمایشگر mini LED معرفی شد

همانند سال های پیش امسال هم MSI در برابر رقبای خود حرفی برای گفتن دارد برای همین از 2 سری لپ‌ تاپ های Creator و Gaming خود که مجهز به چیپ‌ست های جدید Comet Lake H و RTX SUPER هستند رونمایی کرد.
همانند سال های پیش امسال هم MSI در برابر رقبای خود حرفی برای گفتن دارد برای همین از 2 سری لپ‌ تاپ های Creator و Gaming خود که مجهز به چیپ‌ست های جدید Comet Lake H و RTX SUPER هستند رونمایی کرد.

اژدها وارد می‌شود!

همانند سال های پیش امسال هم MSI در برابر رقبای خود حرفی برای گفتن دارد برای همین از ۲ سری لپ‌ تاپ های Creator و Gaming خود که مجهز به چیپ‌ست های جدید Comet Lake H و RTX SUPER هستند رونمایی کرد.

اژدها های جدید MSI تا پردازنده Core i9 10980HK را شامل می‌شوند که همانطور در مقاله های قبلی اشاره شد جدیدترین چیپ اینتل با بوست تک هسته‌ایی ۵.۳GHZ می‌باشد، از آنجایی که پردازنده جدید با سری RTX SUPER ادغام شده قطعا شاهد بالاترین گرافیک‌ها و FPS باشیم.

MSI

‌لپ‌ تاپ MSI GS66 Stealth از یک بدنه آلومینیومی پریمیونم و تماما مشکی استفاده می‌کند، از مزیت بدنه آن می‌توان به باریک بودن آن اشاره کرد که برای کار های اداری هم بسیار مناسب می‌باشد که با سیستم خنک کننده Cooler Boost Trinity Plus می‌توان از خنک بودن دستگاه اطمینان داشت.

مدل GE66 Raider از گرافیک RTX 2080 SUPER و یک صفحه نمایش ۱۵.۶ اینچی فوق‌سریع ۳۰۰ هرتزی بهره می‌برد. این سخت افزار قدرتمند از یک باتری عظیم ۹۹.۹ واتی تغذیه می‌شود که گیم های طولانی را در پی دارد.

MSI

‌سری Creator 17 اولین لپ‌ تاپ دنیا با نمایشگر Mini LED است که به لطف استاندارد Display HDR1000 طیف رنگ نزدیک به واقعیت را به رخ می‌کشد. اما به همین جا خلاصه نمی‌شود بلکه از یک صفحه نمایش ۱۷ اینچی با رزلوشن ۴K و حداکثر روشنایی خارق العاده ۱۰۰۰ نیت هستیم که با استفاده از پردازنده نسل ۱۰ام اینتل میتواند به سرعت تصویر شما را رندر کند ، همه این امکانات و سخت افزار در یک لپ‌تاپ با وزن کمتر از ۲.۵ کیلوگرم جمع شده است که برای خالقین محتوا بسیار مناسب است.

این سری هم MSI با تولید لپ‌ تاپ های قدرمند وارد عرصه رقابت با دیگر برند های بازار شده که باید دید توانایی گرفتن جایگاه نخست از ایسوس را دارد؟

انتخاب شما برای این نسل از لپ‌ تاپ کدام برند می‌باشد؟